KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12746013
nr 1274 6013
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Teckning, "Slav". Signerad, daterad -77. Bladets mått: 30x23
Kondition: bladet löst
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
måndag 9 september 2019
kl 19:59:38
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson